Основні події американського комедійного фільму жахів «Ресторан» (The Restaurant) розгортаються в звичайному і нічим не примітному ресторані італійської кухні, який знаходиться в Нью-Йорку. Здавалося б, в головному американському мегаполісі повно подібних закладів. Але несподівано саме це місце починає набирати все більшу і більшу популярність, залучаючи величезну кількість відвідувачів. Здавалося б, в чому може бути секрет такого успіху? І ось одного разу Джеремі, один з тутешніх співробітників, абсолютно випадково дізнається таємницю ресторану. З’ясовується, що люди приходять сюди не заради вишуканих італійських страв і затишної атмосфери, яка панує в закладі.

Вся справа в тому, що відвідувачі стають жертвами маніпуляцій злісного демона, який використовує їх в якості сировини для повернення своїх сил. І чим більше відвідувачів в ресторані, тим могутніше стає демон. Джеремі живе і працює в американському Нью-Йорку. Йому пощастило стати співробітником одного ресторанчика італійської кухні, який останнім часом стали купувати значну популярність у відвідувачів. У чому ж успіх даного закладу, адже таких ресторанів в місті величезна кількість? Джеремі розкрив цю таємницю. Виявляється, відвідувачів вабить не смачна їжа і приємна атмосфера в залі, а древній демон.

Він використовує людей в якості сировини для того, щоб знайти колишню силу. І чим більше відвідувачів приманить демон, тим сильніше він стане. Фільм Ресторан (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ерік Форд Холевінскі
Актори: Mark Turner, Ентоні Мисиано, Byron Clohessy, Stephanie Juergens, Роберт Клохесси