Еббі — молодий хлопець, все життя якого крутиться навколо відеоігор. Поки його ровесники будують кар’єру або хоча б шукають роботу, Еббі весь свій час проводить в комп’ютері. Молода людина вважає, що робота призначена для слабаків, а такі як він може спокійно сидіти вдома, займаючись чимось більш цікавим. Але незабаром доля кидає виклик і такому, як Еббі. Улюблена гра висуває черговий, вкрай складний рівень. І Еббі, як справжній знавець, обіцяє його пройти. Більш того, трохи подумавши, хлопець обіцяє собі ще одне — не вставати з дивана, якщо він не пройде рівень. Так як гра дійсно вкрай складна, а рівень вимагає багатьох днів, все життя хлопця починає крутитися навколо дивана.

Молодій людині необхідно придумати, як обладнати на одному місці все своє життя. Починаючи від туалету і закінчуючи кур’єрами з їжею, які приносили б все прямо йому під ніс. Для когось таке життя здасться справжнім пеклом, але для Еббі це-головний виклик в його житті. І геймер готовий жертвувати зручностями, заради такої високої мети.

Тільки ось, оточуючим людям не зрозуміти дій хлопця, і його високих прагнень. Еббі знову зіткнеться із засудженням, на яке у нього просто немає часу. Фільм Релаксер (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джоель Потрикус
В ролях: Jeen Na, Джошуа Бердж, Madigan Bachman, Давид Дастмалчян, Андре Хайланд, Mahfuz Rahman, Джо Андерсон, Амарі Читом, Адіна Ховард