У фільмі розповідається про цілеспрямовану дівчину на ім’я Денні. Вона вчиться в школі і знаходиться на хорошому рахунку у своїх викладачів. Головна героїня присвячує весь вільний час виконання домашніх завдань, отримуючи з усіх предметів лише п’ятірки. І на те у неї є вагома причина. Справа в тому, що дівчина мріє в майбутньому вступити в елітний ветеринарний коледж, оскільки вона дуже любить тварин. Однак пройти туди складно через великий конкурс. Так що хороші оцінки в атестаті зрілості серйозно підвищують шанси Денні виконати свою заповітну мрію. І для цього вона готова цілими днями сидіти вдома, щоб визубрити напам’ять новий параграф з чергового шкільного предмету.

Не дивно, що однокласники з нею не спілкуються. Для них дівчина є «білою вороною», оскільки вона не відвідує дискотек і вечірок, а хвилює лише навчання і хороші оцінки з предметів. Але одного разу на Денні звертає увагу сама Алекса. Ця дуже популярна в школі старшокласниця змінює хлопців як рукавички. Вона-то і запрошує головну героїню на чергову вечірку, де збирається весь «вищий світ» навчального закладу. Фільм #РЕАЛЬНАШКОЛА (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Дискотека проходить відмінно, а головна героїня нарешті знаходить собі справжню подругу в особі Алекси. Ось тільки спілкування з новою приятелькою може перешкодити здійсненню давньої мрії головної героїні.

Режисер: Фернандо Лебріху
В ролях: Неста Купер, Кіт Пауерс, Алісія Санс, Джейк Бореллі, Енн Вінтерс, Патрік Девіс, Майкл Провост, Ryan Malaty, Кейт Уолш, Джон Майкл Хіггінс