Французи Бен і Шарлотта займаються музикою. Вони — сімейна пара, яка нещодавно стала батьками, у зв’язку з чим їх життя додалося турбот, але разом з тим і щастя. Їх малятку вже п’ять місяців, а її ще ніхто з їхніх друзів і близьких толком не бачив. Герої вирішили, що прийшов час виправити цю ситуацію, тому задумали влаштувати п’ятничну вечерю, запросити на нього всіх, кого вони хотіли б побачити, і представити їм свою донечку. Крім того, є і ще один привід — Бен вибрав людину, якій хоче запропонувати стати хрещеним батьком дочки.

Це директор студії звукозапису Симон, з яким чоловік добре спілкується і зовсім не проти стати ще й родичем. Час вечері призначено. Гості починають збиратися в будинку. Кілька друзів головного героя йдуть в дитячу, де знаходиться Малятко, ведучи неспішну бесіду при цьому. Вони не знають, що радіоняня включена, а їх розмова чутно на весь будинок, тому не соромляться обговорювати досить особисті моменти про життя подружжя. Фільм Радіоняня (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Так, Вони кажуть, що у Шарлотти був роман на стороні з доктором, тому цілком можливо, що дочка навіть не від Бена. Після цього атмосфера в будинку і за столом стає напруженою, між подружжям пробігає хвиля холоду.

Режисер: Casas Olivier
В ролях: Меди Садун, Енн Марівін, Паскаль Демолон, Ланнік Готра, Мішель Йонас, Марі-Крістін Адам, Барбара Шульц, Lohen Van Houtte