Сюжет закручений навколо непростої дружби двох детективів. Один з них самий звичайний серйозний чоловік, а ось другий — це говорить пес по кличці Макс. Йому палець в рот не клади — дай поговорити з різних дурницях. Плюс до всього іншого, він без розуму від репу у всіх його проявах. Ці два сищика стали не тільки напарниками, але ще і чудовими друзями. Одного разу доля посилає їх на завдання, де кожен з них змушений прикривати свого колегу. Вся справа в тому, що вони потрапили в Лас-Вегас на міжнародну виставку собак. За оперативними зведеннями, тут промишляють аферисти, які перепродують рідкісних тварин. Детективи в ході розслідування сідають їм на хвіст.

Вони повинні докласти максимум своїх сил, щоб операція пройшла успішно.Досвідчений детектив поліції побачив у житті багато чого і попрацював з різними напарниками. Його складно чим або здивувати в цьому житті, але одного разу таке трапляється. Начальство прикріплює до нього нового напарника, яким надається говорить пес по кличці Макс. Ця тварина є фанатом репу і не замовкає ні на хвилину. Знайти спільну мову з таким партнером виявляється неймовірно складно, але детективу необхідно зробити це, щоб працювати спільно.

Разом їм належить відправитися в Лас-Вегас, де на елітній виставці собак злочинці провертають афери з перепродажу рідкісних тварин… Фільм Пси під прикриттям (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Раджа Госнелл
В ролях: Алан Каммінг, Стенлі Туччі, Наташа Лионн, Уілл Арнетт, РуПол, Габріель Іглесіас, Шакіл О’Ніл, Лудакріс, Делія Шеппард, Енді Беквіт