Люди нерідко власними руками псують все, що будували тривалий час. Вони самостійно знищують мрію, до якої спочатку прагнуть тривалий час. Головний герой не є винятком. Основний персонаж дуже давно мріє втілити в життя одну задумку. Він хоче зняти якісне кіно з цікавою сюжетною лінією. Етап підготовки виявляється завершений. Вранці молода людина має намір приступити до зйомок. Чоловік вважає, що за час підготовчих робіт він втомився і йому необхідно трохи розслабитися перед початком відповідальної справи. Хлопець збирається піти в бар і провести час зі своїми друзями. Провести весело і безтурботно час герою вдалося на славу.

Вранці чоловік розуміє, що витратив в нічному клубі і барі всі грошові кошти, які були виділені на зйомку. Тепер у молодої людини немає навіть невеликої суми на дрібні витрати. Стрічку необхідно записати за будь-яких обставин. Герой вирішує піти на хитрість. Це єдиний шанс врятувати ще не створений матеріал.

Юний сценарист розуміє, що він зобов’язаний випустити кінокартини, оскільки забрав велику суму на її створення. Відсутність фільму буде для нього загрожує негативними наслідками. Фільм Продюсер (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Сергій Вейн
В ролях: Дарина Афанасьєва, Олексій Дурнєв, Павло Зібров, Мішель Андраде, Микита Добринін, Лілія Подкопаєва, Борис Барський, Олександра Кучеренко, Андре Тан