Освоївшись в Лондоні, симпатичне ведмежа Паддінгтон не втрачає зв’язку з рідними південноамериканськими джунглями. Так, він вирішив тітоньці Люсі зробити подарунок — відіслати їй унікальну книгу з ілюстраціями Лондона. Цей альбом, створений колись якоїсь мадам Козлової, має велику антикварну цінність, і Паддінгтон влаштовується на роботу, щоб викупити його. Він майже накопичив необхідну суму, коли книгу викрадають. У крадіжці звинувачують Паддінгтона. Злочин скоїв Фенікс Б’юкенен. Він актор, але його зірка давно закотилася, і він змушений заробляти на життя дешевою рекламою. Однак книга мадам Козлової має для нього особливу цінність-в ній вказані місце, де зберігаються скарби.

Тим часом Паддінгтон перебуває у в’язниці, а Сім’я Браунів шукає можливості витягнути його звідти. Глядачів чекає зустріч з акторським складом, добре знайомим по першій частині. Водночас, не обійшлося без нових персонажів і появи яскравих виконавців. У їх числі Х’ю Грант в ролі лиходія Б’юкенена, і Брендан Глісон, який втілив зломщика Кастета Макгінті. Фільм Пригоди Паддінгтона 2 (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Глісон добре відоме в Ірландії і Британії, має багату фільмографію, часто з’являється на театральних підмостках. Також він здобув славу музиканта-аматора, граючи на скрипці і мандоліні.

Режисер: Пол Кінг
В ролях: Г’ю Грант, Брендан Глісон, Джим Бродбент, Бен Вішоу, Пітер Капальді, Джулі Волтерс