Після весілля принцеси Жасмин зі своїм коханим Аладдіном, молоді стали жити щасливо і безтурботно, зовсім забувши про численні проблеми, що виникли на шляху до їх щастя. Той час, коли численні вороги лагодили молодим людям всілякі перешкоди до спільного щастя. Схоже ця забудькуватість зіграла основну роль у тому, що Жасмин з Аладдіном зовсім не очікували можливої появи нових сил зла, що з’явилися зовсім несподівано, в той момент, коли їх ніхто не чекав. Тепер Аладіна необхідно терміново розшукати всіх своїх старих друзів і в першу чергу Джина з чарівної лампи, щоб битися з силами зла.

Тільки зібравшись разом вони будуть здатні дати гідну відсіч злу, в особі Диктатора і його сподвижників. Їх усіх чекають знову неймовірні пригоди повні небезпек і труднощів і все це буде відбуватися в неповторному за своєю красою місті Багдаді.

Що трапляється після «і жили вони довго і щасливо»? На порозі Замку в казковому Багдаді, де коротають час Аладдін і Принцеса, виникає страшний і загрозливий Диктатор. Фільм Пригоди Аладдіна (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Лайонел Стекти
В ролях: Кев Адамс, Жамель Деббуз, Ванесса Гуеди, Ерік Жюдор, Рамзі Бедіа, Вахід Бузиди, Ноемі Ленуар, Dimitri Tordjman, Мікаель Коен, Фатсах Буяхмед