Фільм Прибулець Павло (2011) дивитись онлайн в HD якості


Два британських чудика здійснюють подорож по Америці. Ця країна їх приваблює не тільки тим, що знаходиться далеко від батьківщини, але й тим, що населена безліччю схожих дивних людей. Всіх їх об’єднує те, що вони вірять в НЛО, вивчають наукові факти про появу прибульців і намагаються самі відшукати сліди їх перебування. У любителів наукової фантастики є свої тусовки. Одна з них називається «Комік-кон». Саме вона є першим пунктом в культурній програмі Грема і Клайва. Потім вони планують з’їздити у відому зону 51, де відзначалася активність НЛО.

А наостанок, якщо залишиться час, вони помчать в Розвелл, місце аварії справжнісінького міжгалактичного корабля. Коли майже всі визначні пам’ятки проведені, герої несподівано зустрічають справжнього інопланетянина. Ця подія сильно вражає Глему і Клайва, але ще сильніше шокує те, що істота володіє англійською мовою і носить абсолютно просте ім’я – Пол. Фільм Прибулець Павло (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У процесі більш близького знайомства, хлопці дізнаються, що за Підлогою полюють спеціальні служби, парочка грізних агентів. Вони обіцяють допомогти інопланетянину покинути Землю.

Режисер: Грег Моттола
Актори: Сет Роген, Саймон Пегг, Сігурні Уівер, Джейсон Бейтман, Білл Хадер, Джейн Лінч, Крістен Уіг, Нік Фрост, Блайт Деннер, Джон Керролл Лінч, Джо Ло Тругліо, Джессі Племонс, Міа Сталлард, Майк Міллер