У фільмі «Прибульці 3: Взяття Бастилії» на екрани повертаються герої – граф Годфруа, що вже полюбилися глядачеві, і його незмінний товариш і помічник Жакуй. Нещодавно парочці довелося пережити страшне-часовий портал переніс їх у минуле, не залишивши ніякого вибору, окрім як шукати вихід зі складного становища, намагаючись долати Лякаючі перешкоди. Їм вдалося впоратися і з тих пір мало що здатне привести чоловіків в реальний жах. Таким чином, вони, відважні, спраглі мандрівок, вирішують відправитися в кінець вісімнадцятого століття, до Франції.

Їм виживання в тяжкій епосі — в часах Великої Французької буржуазної революції. Однак графа і його сподвижника звинувачують у шпигунстві і відправляють у в’язницю, з якої нелегко було вирватися. На щастя, подія понесла за собою цікаву зустріч. Жакуй зустрів нащадка – прокурора-невдахи, до якого, на диво, всі ставляться з повагою, незважаючи на всі ті дивні ситуації, з яких герой змушений виплутуватися, щоб не стати посміховиськом.

Чи вийде у героїв вибратися з нового для них часу? Чи можуть дії персонажів змінити справжній хід подій? Фільм Прибульці 3: Взяття Бастилії (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Жан-Марі Пуаре
Актори: Крістіан Клав’є, Жан Рено, Франк Дюбоськ, Карін Вьяр, Сільві Тестю, Марі-Анн Шазель, Ері Абіттан, Алекс Лутс, Фредерік Бель, Лоран Дойч