Рейган Коллінз є зразковим учнем, якому пророкують перспективне майбутнє. Хлопець уважний до дрібниць і здатний запам’ятовувати значний обсяг інформації, але навіть такому тямущому юнакові, як він, потрібні кишенькові витрати. Знайшовши застосування своїм талантам, підліток стає блискучим кілером. Всього за невелику плату він майстерно підлаштовує нещасні випадки, виконуючи доручення однолітків. Багато з них мають проблеми з батьками, страждають від домашньої тиранії або просто не бажають слухати повчання дорослих, і дивовижна здатність Рейгана «робити все, як треба» позбавляє безсердечних дітей від набридливої рідні.

До певного моменту злочинний бізнес Коллінза процвітав і приносив свої матеріальні плоди, поки низкою вбивств не зацікавився місцевий детектив Кліфф Доукінс. Складаючи ланцюжок подій в єдине ціле, чоловік буквально дихає молодому кілеру в спину. Кожна його нова справа наближає досвідченого сищика до встановлення особи вбивці. Фільм Позашкільні заняття (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Одного разу досвідчений детектив на ім’я Кліфф Доукінс почав складати всі злочини воєдино. І з цього моменту почалося протистояння головних героїв, боротьба умів. Рейгану доведеться переглянути свій «кривавий бізнес», адже кожна нова жертва призводить Кліффа до розгадки злочинів.

Режисер: Джей Лоуі
Актори: Даніель МакДональд, Еллі Бомбер, Анджела Кінсі, Патрік Фабіан, Колін Форд