Події захоплюючої комедії розгортаються навколо групи молодих людей. Вони відрізняються своєрідним почуттям гумору. Найбільше на світі хлопці люблять розігрувати один одного. Одного разу вони вирішують заробити грошей на своєму захопленні. Так на світ з’являється команда, що спеціалізується на пранках і розіграшах випадкових людей. Дуже швидко головні герої завдяки своїм оригінальним шоу набувають величезну славу у Всесвітній павутині. Однак через деякий час один з учасників запального колективу приймає рішення залишити своїх друзів. Справа в тому, що «несерйозна робота» не самим позитивним чином позначається на особистому житті Боба.

А незабаром товаришам нарешті посміхається удача. На зв’язок з ними виходить дуже впливовий бізнесмен. Він хоче влаштувати виставу для своєї дочки, яка є божевільною фанаткою відомих інтернет-гумористів. За невеликий виступ підприємець обіцяє заплатити хлопцям величезну грошову суму. Ось тільки перед головними героями тут же постає серйозна проблема. Фільм Порушення громадського порядку (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Особливою популярністю у дівчини користується саме Боб, про відхід якого вона ще й не підозрює. Так що тепер молодим людям необхідно придумати спосіб, як повернути свого приятеля назад в команду хоча б на один день.

Режисер: Денні Лі
Актори: Ембер Стівенс, Джозеф Лоуренс, Скайлер Семюелс, Аманда Серні, Боббі Лі, Майк Тайсон, Тесі Дхенрадж, Алексіс Краузе, Ріган Барнс, Ханна Кет Джонс