Молодий, з амбіціями забудовник Ден Сандерс (актор Брендан Фрайзер) отримує від свого начальника Нілу Лаймана (актор Кен Джонг) завдання: вирубати частину лісового масиву в заповіднику для майбутнього будівництва та організувати забудову. Ден перевозить свою сім’ю з Чикаго в лісову глушину. Ні син Дена – Тайлер Сандерс (актор Метт Прокоп), ні дружина Дена – Теммі (актриса Брук Шилдс) не ради перспективі жити в глушині. Теммі планує організувати ярмарок з екологічними цілями, щоб захистити заповідник.

У цьому їй допомагає Лайман. Але справжня мета компанії Лаймана – будівництво містечка в заповідній зоні. Але найбільше незадоволені появою сім’ї Сандерсов пухнасті мешканці заповідника. Вони готові встати на захист свого будинку від непрошених гостей. Пухнасті звірі починають витончено виживати Дена Сандерсена.

Які тільки жарти не придумують пазуристі і зубасті-справжня помста! Адже люди повинні зрозуміти, що влазити в чужий будинок і ламати його не дозволять навіть тварини. Фільм Помста пухнастих (2010) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Роджер Камбл
Актори: Брендан Фрейзер, Рікі Гарсіа, Юджин сорбер, Джим Нортон, Брук Шилдс, Метт Прокоп, Біллі Буш, Кен Жонг, Анджела Кінсі