Фільм Полювання на ангелів / Максимум Райд (2016) дивитись онлайн в HD якості


Кілька років тому зовсім юна Максимум Райд разом з іншими дітьми виявилася «піддослідним кроликом» в експериментах божевільних генетиків. Вчені проводили дослідження в своїй лабораторії і намагалися створити з піддослідних хлопців людей-птахів, що володіють відмінним слухом, зором і, природно, вміють літати. Важко уявити, що довелося пережити нещасним підліткам, які перебували в ув’язнення у експериментаторів. Але Макс з друзями змогла втекти з цього моторошного місця.

Діти сховалися далеко в лісі і намагалися почати жити звичайним життям. Однак кошмарні спогади про те, що сталося з ними в лабораторії, не покидали хлопців. Ще б пак, адже тепер, після втечі, на підлітків почалося справжнє полювання. По їх сліду були відправлені ще одні унікальні істоти, створені вченими. Люди-вовки вистежили втікачів, їм навіть вдалося викрасти одну з дівчат. Фільм Полювання на ангелів / Максимум Райд (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тепер людям-птахам на чолі з Максимум Райд доведеться відправитися на пошуки їх подруги, щоб визволити її з лап ворога. Хлопцям належить знову повернутися в лабораторію і зустрітися з їх творцями лицем до лиця.

Режисер: Джей Мартін
В ролях: Керрі Уомплер, Гавін Левіс, Ліліана Врей, Еллі Марі Еванс, Пітер О’Брайен, Ліллі Оуенс, Тетона Джексон, Зейн Еморі, Патрік Джонсон, Люк Грегорі Кросбі