Життя абсолютно різних людей з віддалених місць країни протікала у кожного інакше. Здавалося б, ніхто з них не має нічого спільного між собою, але це не так. Кожен з героїв регулярно потрапляє в смішні ситуації. Життя пересічних людей, нехай і схожа на сіру буденність, але всі вони мають свій шлях, намагаються не дивитися назад і своєчасно вирішувати проблеми. Звичайно ж, не завжди їх доріжки є легкими, а також приємними, але, незважаючи ні на що, вони слідують призначенню і йдуть лише вперед. Одного разу в кафе відбулася зустріч дівчини і симпатичного їй хлопця. Побачення було нудним, але в подальшому доля вирішила випробувати парочку на міцність.

Скукота пропала, а в їхньому житті увірвалися цікаві події. На тлі цих подій молодий військовий повернувся зі служби додому, де його чекав сюрприз. Також з сюжету глядач дізнається про те, як складно батькові і синові вирішити свої проблеми і знайти спільну мову. Плюс до всього ситуація ускладнена тим, що в їх відносини втрутилося третя особа. Цікаво буде подивитися на реалізацію плану двох заповзятливих чоловіків, які готові провернути аферу.

Вони вважають, що їх задумка геніальна, а тому важливо не допустити помилку. Тільки напарники не передбачають іншого повороту у своїй справі. Фільм Поляндія (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Cyprian T. Olencki
В ролях: Яцек Белер, Єва Блащік, Шимон Бобровськи, Марек Буковскі, Януш Хабёр, Aleksandra Ciejek, Maciej Cymorek, Роберт Чеботар, Аліція Домбровська, Павло Домагала