Далеко не всі жінки бажають змиритися з тим, що чоловіки в усьому намагаються взяти першість. Деякі з них упевнені, що саме той факт, що вони візьмуть все в свої руки, доставить їм набагато більше задоволення. І це стосується в тому числі і інтимної близькості, що дуже турбує багатьох дівчат, так як вони впевнені, що бажання чоловіків тут бути головними є виною тому, що вони не можуть отримати задоволення. Подібні проблеми турбували і трьох подруг, які довгий час не могли зрозуміти, що ж вони роблять не так і чому вони не можуть отримати задоволення, про який так мріють.

Саме їх небажання миритися з нерівноправним становищем, призводить до того, що деякі експерименти дозволяють їм отримати бажане. Таким чином вони позбавляються від комплексів і невпевненості в собі. Для них це стало новим етапом у житті, адже тепер вони не тільки знайшли те, чого так давно хотіли, але і змогли знайти подруг, яких у всьому розуміють їх. Попереду дівчат чекає неймовірна кількість пригод, з якими їм буде не так просто впоратися.

Що ж їх чекатиме ще попереду і як зміниться життя цих жінок? Та й як їх переваги впливають на все, що з ними відбувається? Фільм Полумагія (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Хізер Грем
В ролях: Стефані Беатріз, Хізер Грем, Анджела Кінсі, Томас Леннон, Моллі Шеннон, Джейсон Льюїс, Люк Арнольд, Одеса Рей, Кріс Д’Елія, Джессі Хейман