Головна героїня – молода красуня мексиканського походження, досить цілеспрямована особа щоб домогтися бажаного у своєму житті. В першу чергу, дівчина бачить себе зіркою кінематографу і для цього по її особисту думку є всі необхідні задатки – приваблива зовнішність, яскрава харизма і звичайно ж, талант актриси. Існує лише одна перешкода для того, щоб вона змогла здійснити свою заповітну мрію і підкорити екран. У Мексиці кіноіндустрія знаходиться на досить низькому рівні, а бути популярною лише в межах своєї країни, знімаючись в низькобюджетних фільмах, зовсім не те, чого хоче дівчина.

Зробити успішну кар’єру на улюбленому терені вона зможе тільки в Голлівуді – чарівному місці, де збуваються найсміливіші мрії і за один день звичайні люди стають багатими і знаменитими на весь світ. Не відкладаючи справу в довгий ящик, амбітна і вперта героїня негайно відправляється в Сполучені Штати, з метою підкорити і стати частиною індустрії кіно. У неї воістину наполеонівські плани. Вона не має наміру витрачати власний потенціал задешево і має намір добитися свого як можна швидше, знімаючись виключно у відомих режисерів за великі гроші. Фільм Погана актриса (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Дівчина стає учасницею акторського конкурсу і абсолютно не сумнівається у своїй перемозі на ньому. Однак, легковажна і надмірно самовпевнена дівчина і не підозрює, які випробування чекають її попереду.

Режисер: Gordon Scott Venters
Актори: Jean Pierre Da Silva, Alexa DeCarlo, Michael Gibb, Nicole McCloud, Barry Jay Minoff, Excelina, Jimmy Paredes, Sade Serena, Mitchell Shultz, Гордон Скотт Вентерс