Джим – вкрай сором’язливий хлопець, у якого зовсім не ладяться відносини з представницями протилежної статі. У свої 29 років він все ще залишається незайманим. Природно, такий стан речей не може влаштовувати молодої людини. Проте всі його спроби завести нове знайомство з черговою привабливою дівчиною закінчуються невдачею. Напередодні ювілею головний герой дає собі слово нарешті розлучитися з власною невинністю. А допомогти Джиму в цій непростій задачі має намір його кращий друг Алекс. Досвідчений ловелас запевняє закомплексованого приятеля в тому, що у нього все вийде. Незабаром в одному з барів молоді люди помічають двох дуже спокусливих осіб.

Набравшись хоробрості, іменинник відправляється «на розвідку боєм». В результаті, незважаючи на ряд непорозумінь, головному герою вдається налагодити контакт з дівчатами. З’ясовується, що Лулу і Кітті не проти познайомитися з друзями ближче. Джим не вірить своєму щастю, адже ще трохи, і одна з цих чарівних красунь усамітнитися з ним в затишному місці.

Але реальність виявляється куди більш шокуючою і жорстокою. Ця ніч надовго запам’ятається головному герою і його товаришеві, якщо вони її, звичайно, переживуть. Фільм Подвійне побачення (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Benjamin Barfoot
В ролях: Хелен Колліандер, Джессі Фрайзер, Сара Хейуорд, Райан Джеймс Кітінг, Норм МакДональд, Кензі О’Дей, Валін Шіней