Два кращих друга – відомі театральні актори. Їхня кар’єра, яка починалася запаморочливо, з роками пішла на спад. На брак роботи звичайно скаржитися не доводиться, але це не те, про що вони мріяли. Обидва чоловіки затребувані, але широка публіка давно забула їх імена. Високих гонорарів або запам’ятовуються персонажів вони давно не бачили. І тоді ці істинно англійські Джентльмени стали замислюватися про заслужений відпочинок. Ні, не про вихід на пенсію, а про останньому крутому європейському вояжі. Та такому, щоб гідно зустріти кризу середнього віку і позбавиться від нього назавжди. Відвідати Іспанію було їх давньою спільною мрією.

Тому товариші нашвидку пакують валізи, і скоріше, поки їх ніхто не спохопився, купують квитки на літак. Це обіцяло бути найнеймовірніше пригода в їхньому житті. Подивитися визначні пам’ятки, скуштувати страви національної кухні – що може бути краще. Прибувши на місце і вибравши готель для відпочинку, британські актори кинулися в перший-ліпший ресторан, вбираючи по дорозі колорит і насолоджуючись промовою. Фільм Поїздка в Іспанію (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Стів і Роб в повному захваті від того, що відбувається і хочуть спробувати більше – від гастрономічних вишукувань до знайомства з місцевими жінками. Їм належить закохатися в цю країну навіки. Дивіться, з яким багажем вони поїдуть назад.

Режисер: Майкл Вінтерботтом
Актори: Стів Куган, Роб Брайдон, Марта Барріо, Клер Кілен, Джастін Едвардс, Ребекка Джонсон, Timothy Leach, Керрі Шейл, Кайл Соллер, Марго Стіллі