Сакай-це місто недалеко від Осаки біля затоки, який славиться своїми мечами в старовину і сучасними кухонними ножами. Норіо-антиквар у місті. Саске-гончар в місті. Майстер чаю сімнадцятого століття Сен-Но Рікю постає перед ними одного разу. Осака багата на гарні історії та унікальні предмети старовини, але крім цього тут можна зустріти безліч підробок і шахраїв, готових їх вам продати. В руки досвідченого антиквара потрапляє чайний набір найвідомішого за історію майстра чайної церемонії Сен-но Рікю.

Антиквар розуміє, що це підробка, але разом зі своїм товаришем, бувалим гончаром вирішує вписатися в авантюру. Сакай — це місто недалеко від Осаки біля затоки, який славиться своїми мечами в старовину та сучасними кухонними ножами, а так само безліч підробок на антикваріат. Фільм Підробка (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Норіо-антиквар, а Саске — гончар в місті. Обидва наштовхуються на якісну підробку Майстра чаю сімнадцятого століття Сен-Но Рікю і вирішують піти на велику авантюру.

Режисер: Масахару Таке
В ролях: Коган Асія, Кураносуке Сасакі, Дзякудзякі Кацура, Аоі Морікава, Томоя Маено, Хока Кіносіта, Масаомі Кондо, Кейко Хоріуті, Кііті Накаі, Блейк Кроуфорд