Нік — затребуваний сценарист, що працює на одній з кіностудій Голлівуду. Однак успішний в професійному плані молода людина проживає абсолютно один, якщо не брати до уваги його улюблену кішку. Він душі не чує в своєму домашньому вихованці на прізвисько Ангел. Власне, саме це граціозне чотириноге створіння і заважає хлопцю знайти свою другу половинку. Ревнива кішка готова розтерзати гострими кігтиками будь-яку привабливу дівчину, затрималися в будинку головного героя більше, ніж на десять хвилин. Так що Ніку залишається лише змиритися з крутим характером темпераментної кицьки. Одного разу чоловіка відвідує сон, в якому він стає свідком жахливих речей. З цього моменту кошмари починають переслідувати його щоночі.

При цьому основною дійовою особою в лякаючих снах письменника є його гаряче улюблений вихованець. Стурбований хлопець звертається за допомогою до самих різних лікарів. Ось тільки психологи лише розводять руками, будучи не в силах позбавити пацієнта від кошмарів. Зрештою змучений нічними баченнями Нік вирішується провести обряд екзорцизму над кішкою, запросивши до себе священика. Фільм Пекельна кошара (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він розраховує, що після цього ритуалу все повернеться на круги своя. Але головний герой і не здогадується, через які випробування йому при цьому доведеться пройти.

Режисер: Ніколас Тана
В ролях: Даг Джонс, Майкл Берріман, Кортні Гейнс, Ніна Хартлі, Джон Френклін, Келлі Марун, Дейл Мідкіфф, Вікторія Демар, Лінн Лаурі, Шанель Райан