Бувають такі люди, яким просто за своєю природою не щастить. Вони є хорошими особистостями, але іноді складається відчуття ніби їх прокляли. Дівчина, яка знаходиться в центрі цієї історії здається наймилішою людиною в світі. Але вся справа в тому, що Сара багато переживає через те, що у неї нічого не виходить. За щоб вона не взялася, скрізь героїню чекає величезне розчарування і фіаско. Їй катастрофічно не щастить у будь-якій сфері. Особисте життя Сари не складається, професійна теж. Навіть батьки героїні, ставляться до неї дуже скептично.

Але можливо, попереду цю особу, чекає великий струс, який змінить існуючий хід речей. В один з днів, в житті дівчини з’являється мопс якого звуть Патрік. Цей життєрадісний пес з’явився вчасно. Оскільки в житті дівчини зовсім немає друзів, які могли б її підтримати, опорою для неї стає Патрік. Фільм Патрік (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Саме це створення навчить дівчину найпростішим речам, хоча спочатку сама думка про те, що поруч з нею буде жива істота, Сарі особливо не подобалася. Не дарма багато людей говорять про те, що чотириногі друзі, є найкращими в світі.

Режисер: Менді Флетчер
В ролях: Ед Скрейн, Дженніфер Сондерс, Емілія Джонс, Емілі Атак, Джемма Джонс, Шері Лунги