Головною дійовою особою кінокомедії є Джейкоб. Він працює священнослужителем в невеликій церкві. Молодий пастор відноситься до своїх обов’язків вкрай відповідально. Він читає проповіді і всіляко підтримує городян, які потребують духовної допомоги та підтримки. При цьому чоловік не встиг обзавестися дружиною. Можливо, виною тому зайва скромність сумлінного священика. І даний факт перешкоджає успішній кар’єрі головного героя. Церковне начальство дуже неохоче просуває по службі неодружених підлеглих. Тим часом знайомі запрошують Джейкоба на звану вечерю. За нормами етикету він повинен підшукати собі подругу в якості супроводу.

Відмінним варіантом для пастора стала б дочка його безпосереднього керівника Лейя. Дівчина відчуває явне задоволення від спілкування з ним. Ось тільки хлопець вирішує зробити дуже несподіваний хід. Він запрошує в гості до високоповажної подружньої пари місцеву красуню, яка заробляє на життя власним тілом. Заінтригована Рейчел приймає його пропозицію. Фільм Пастор і Про (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вона добре ставиться до Джейкобу, який готовий прийти на допомогу до будь-якої людини в незалежності від його фінансового становища і соціального рангу. Між двома настільки різними головними героями несподівано виявляється багато спільного.

Режисер: Меттью Уілсон
В ролях: Келлі Каннінгем, Джеффрі Бейкер, Ендрю Триболини, Брайар Фрід-Голден, Тревіс Лінкольн Кокс