З моменту трагічної смерті Боба минуло багато років. Його кохана продовжує жити в Солт-Лейк-Сіті, поодинці виховуючи сина. Росс-невгамовний 19-річний юнак, який є мало не вилитою копією свого батька, який передчасно пішов. Нещодавно він зв’язався з компанією місцевих панків. Тепер весь вільний час хлопець проводить з новоспеченими товаришами на дискотеках і в клубах. Мати серйозно стурбована легковажною поведінкою сина, який, наслідуючи приклад дружків, відкидає загальноприйняті норми і правила навколишнього світу. Жінка впевнена, що не схвалювані сучасним суспільством вчинки хлопця не доведуть його ні до чого хорошого.

Тим часом приятелі Росса збираються відвідати масштабний музичний фестиваль. Однак матір забороняє нащадку навіть думати про відвідування прийдешнього заходу. Але це зовсім не зупиняє головного героя, який просто тікає з дому. Дізнавшись про це, жінка вирішує повернути його назад. Ось тільки в такій справі їй не обійтися без сторонньої допомоги. На виручку нещасної матері приходять сильно змінилися за ці роки друзі Боба.

Як у старі добрі часи вони відправляються по п’ятах за Россом. Головних героїв чекає безліч подій, завдяки яким вони по-новому глянути на нашу реальність. Фільм Панк з Солт-Лейк-Сіті 2 (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джеймс Мерендіно
В ролях: Ханна Маркс, Девон Сава, Машин Ган Келлі, Сара Кларк, Бен Шнетцер, Адам Паскаль, Джеймс Дювал, Майкл А. Гурджиан, Джаррод Філліпс, Дженні Джаффе