Комедійна стрічка розповідає про долю двох абсолютно різних дівчат, долі яких неймовірним чином тісно переплетуться. Перша з них, Олена, скромна і непоказна, працює в бібліотеці. Життя її непримітна, єдиною радістю є її захоплення самодіяльністю, адже саме в клубі, якому вона репетирує різні ролі, вона може перевтілитися в зовсім іншої людини і відчути більш яскраве життя. Дівчина мріє зіграти роль Джульєтти, відчути запал пристрастей, якого їй так не вистачає в її житті. Вона і не припускає, що дуже скоро в її житті трапляться великі зміни. Друга героїня фільму – Ліза, на відміну від Олени вона має яскраву привабливу зовнішність, чим привертає до себе увагу багатьох чоловіків.

Їй подобається це, проте у неї є чоловік, програміст, який дуже добре заробляє і відносини у неї з ним дуже хороші. Але, схоже, їй дуже скоро доведеться розлучитися зі спокійним і безтурботним життям. Дівчатка випадково зустрічаються один з одним, але не просто, а вийшло так, що вони стукнулися лобами.

Удар був неслабким, після нього вони втратили свідомості і прокинулися на лікарняних ліжках. Але найголовніше, що цей випадок якимось чином поміняв їх тілами… Фільм Пам’ятаю – не пам’ятаю! (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Василь Рівненський
В ролях: Наталія Медведєва, Поліна Максимова, Костянтин Крюков, Анна Хилькевич, Людмила Артем’єва, Ганна Ардова, Вадим Демчог, Олександр Демидов, Сергій Бадюк, Інгрід Олеринська