П’єр-Поль молодий хлопець, який був захоплений наукою. Головному герою подобалося займатися науковими дослідженнями. Протагоністу навіть вдалося отримати науковий ступінь, чому він був невимовно радий. П’єр-Поль був досить талановитим, але змушений був працювати кур’єром, щоб заробляти на життя. Адже пробитися вгору по кар’єрних сходах у нього не виходило, так само як і опинитися в середовищі вчених. Одного разу головний герой виконував свої професійні обов’язки, доставляючи черговий вантаж, і несподівано став свідком злочину. Чоловік не міг повірити, що коли-небудь, потрапить в історію, схоже хорошим бойовикам.

Але тепер це була реальність. П’єр виявив валізу, набиту доверху грошима, після чого вирішив його підібрати. Проте головний герой ніяк не наважувався забрати всі гроші собі і роздумував над тим, що робити в ситуації, що склалася. А поки П’єр думав над подальшим планом дій, в його житті відбувалися серйозні зміни, адже впливові злочинці почали справжнє полювання на кур’єра. Фільм Падіння американської імперії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Хлопець до цього ніколи не потрапляв в подібні колотнечі, тому не знав, як поводитися і що варто зробити. Крім всіх проблем йому заважали ще й копи, які також вважали П’єра злочинцем.

Режисер: Дені Аркан
Актори: Максим Рой, Ерік Брюно, Марі-П’єр Морен, Вінсент Леклерк, Rose-Marie Perreault, Олександр Ландрі, Клод Леголт, Ремі Жирар, Жюльєтт Госслен, П’єр Курци