Фільм Останній день навчання (2016) дивитись онлайн в HD якості


Четверо підлітків, учнів коледжу, весь рік були зайняті зовсім не вивченням предметів, а пошуком подружок. Звичайно ж, при такому підході до навчання без шпаргалок на іспиті ніяк не обійтися… Ось тільки під час підсумкового тесту, в останній навчальний день, відбувається справжня катастрофа – професор виявляє злощасний листок паперу… Однак хлопцям щастить – вчитель з дивацтвами дає горопашним підопічним шанс все виправити. Для цього вони повинні оперативно виконати п’ять завдань, які носять пікантний характер. Четвірка друзів тут же приступає до справи, так як у них є всього один день.

Але що ж вийде з усієї цієї затії? В які неймовірні і комічні ситуації в підсумку потраплять головні герої? І чи вдасться хлопцям виконати п’ять завдань свого професора? Квартет товаришів тут же приступає до справи, так як у них є всього один день.

Однак що ж вийде з усієї цієї задумки? В які неймовірні і смішні переробки в результаті потраплять основні герої? І чи вийде хлопцям виконати п’ять завдань свого професора? Фільм Останній день навчання (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Michael Mahal, Sonny Mahal
В ролях: Ллойд Кауфман, Рейчел Райлі, Ніколас Джордж, Марк Ентоні Джастіс, Ben Stobber, Констанс Консола, Скотт Батлер, Наїля Шакірова, Тому Бонелло, Шон Жерардо