Герой комедійної історії Ямін. За походженням хлопець є марокканцем, але зараз, він вчиться в Парижі. Для того, щоб не отримати попередження про депортацію з Франції, він повинен закінчити освіту. Але його життя суцільні пригоди, і одного разу він потрапляє в дуже неприємну ситуацію. Перед дуже важливим іспитом, хлопець не може розслабитися. Його товариші пропонують йому випити трохи алкоголю, щоб зняти напругу. Але Ясін не питущий, і тому після випитого, вже не зміг зупинитися. Він пив поки просто не відрубався. Звичайно ж вранці, хлопець проспав іспит, і тепер йому загрожують великі проблеми.

Його можуть навіть вислати з Франції, чого герой абсолютно не хоче. Для того щоб уникнути неприємностей, він придумує цілий план. Він хоче організувати для себе фіктивний шлюб. Але проблема полягає в тому, що з дівчатами у хлопчини якось не складається. Фільм Одружись зі мною, чувак (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Жодна з майбутніх «наречених» його не влаштовує. Зовсім зневірившись, він знаходить дуже сучасний спосіб вирішити свою проблему… Вийти заміж за свого однокурсника Фреда.

Режисер: Тарек Буда
В ролях: Тарек Буда, Філіп Лашо, Шарлотта ГАБРИС, Анді, Давид Марсі, Жюльєн Арруті, Байа Белали, Філіп Дюкен, Зінедін Суалем, Дуду Маста