Фільм Один останній вечір (2018) дивитись онлайн в HD якості


Алекс і Зої на своєму першому побаченні вирішують подивитися фільм в місцевому кінотеатрі. Їм вдається купити квитки тільки на останній нічний сеанс. Діалог двох закоханих людей стає настільки захоплюючим, що хлопці не помітили, як закінчився фільм. Коли ж вони повертаються в реальність, зал виявляється порожній і молода пара замкнена величезному приміщенні. Коли хлопці усвідомлюють, що сталося помилка, вони вирішують шукати вихід самостійно. Комічна ситуація згуртувала хлопцю і дівчину і стала початком зароджується любові. Але чим більше йде часу, там ясніше Зої розуміє, що безглузда випадковість може бути ретельно спланованим планом.

І захоплююча пригода назустріч своїй любові може виявитися ідеальної пасткою, щоб привести у виконання холоднокровний і зловісний план помсти. Тепер їй треба придумати спосіб обдурити дивного компаньйона і вибратися із замкненого будівлі. Алекс розкрив свою таємницю, а Зої розкрилася перед обранцем в зовсім іншому світлі. Фільм Один останній вечір (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Дівчина навіть почала вважати, що їх закрили в будівлі зовсім не за безглуздим збігом обставин, і має намір була терміново розшукати вихід назовні, щоб порушити плани тих, хто взяв їх у свій полон.

Режисер: Ентоні Сабет
Актори: Rachele Schank, Люк Шуфилд, Брайан Баумгартнер, Елі Кобрин, Келлі Стейблз