Фільм Няньки (1994) дивитись онлайн в HD якості


Дія фільму починається з того моменту, як перед керівником однієї дуже великої транспортної компанії якісь лиходії ставлять шокуюче умова. Він повинен буде відмовитися від своєї посади або ж в іншому випадку постраждають його маленькі і улюблені племінники. Хлопчикам було всього по десять років і вони не могли заподіяти кому-небудь щось погане. Чоловік навіть і не здогадувався про те, що ці дітки були самими справжніми хуліганами і тому за ними потрібен ретельний нагляд. Герой фільму вирішує найняти до себе на роботу двох громив. Вони повинні будуть виконувати ролі няньок і не допустити того, щоб з дітьми що-небудь сталося погане.

Хлопці ж вважають, що їм пощастило знайти гарну роботу, вона зовсім нескладна і найважливіше за неї готові були заплатити великі гроші. Тільки вони навіть не могли і подумати, як все буде складатися насправді. З першого робочого дня між няньками і їх підопічними не склалися стосунки. Хлопчики щоразу влаштовували підступи для своїх наглядачів. Невідомо до чого б все це призвело, якби не сталася велика біда. Фільм Няньки (1994) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ніхто не очікував того, що на будинок роботодавця буде вчинено напад. Злочинцям вдається покинути хлопчиків і тепер їм охоронцям доведеться докласти максимум зусиль для того, щоб повернути їх цілими і неушкодженими.

Режисер: Джон Парагон
Актори: Джозеф Казінс, Рена Софер, Джордж Лезенбі, Девід Пол, Пітер Пол, Валентина Варгас, Беррі Деннен, Мазер Лав, Крістіан Казінс, Джаред Мартін