Спочатку фільм здається цілком звичайною американською комедією, зробленою під Новий рік, з достатком чорного гумору і вульгарностей. Але це трохи не так. Так, багато чорного гумору. Так, є вульгарності. Але, завдяки масштабу і талановитим акторам цей фільм знайшов свою «родзинку». За сюжетом, брат і сестра, після смерті батька, стають власниками величезної компанії. Але, сестра встає на місце керівника, а брат стає керуючим улюбленою філією їх покійного батька. Бізнес йде погано і компанія починає отримувати збитки, ніж незадоволені інвестори.

Керол і Джошу повинні це виправити, і кожен вибирає свій метод. Керол йде напролом і вирішує скорочувати штат співробітників, а Джошу влаштовує вечірку в форматі новорічного корпоративу. Акторський склад — це величезний плюс фільму. Зібрані справжні вчені в області комедійного жанру. Масштабність просто заворожує, настільки насичені вечірки навіть в кіно проходять рідко, що вже говорити про реальне життя. Фільм Новорічний корпоратив (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

І тут в голову нашому герою приходить геніальна ідея — необхідно забабахати грандіозну різдвяну вечірку, щоб роздобути великого клієнта, угода з яким врятує фірму. Але, на вигляд банальна вечірка перетворилася на справжній святковий переполох.

Режисер: Джош Гордон, Уїлл Спек
Актори: Кейт Маккіннон, Олівія Манн, Дженніфер Еністон, Джейсон Бейтман, ТиДжей Міллер, Джеймі Чанг, Еббі Лі, Каран Соні, Джилліан Белл, Роб Кордри