Чи Можете ви собі уявити, що Бог дійсно існує і живе, прикладом, на території Брюсселя. У нього, так як він порядний сім’янин, є дружина і маленька донечка, яку звуть Еа, а також син, про втрату якого папа зовсім не шкодував. В один прекрасний день, дівчинка несподівано зайшла в кабінет батька і побачила на власні очі, як він мучить людей, придумуючи нові заповіді. Найбільше доньку зачепив той факт, що батько отримував величезне задоволення від того, що він робив. При першій же можливості, єв прийняла рішення висловити своє обурення з приводу дій тата, запевняючи інших родичів в тому, що він просто дурень.

Ясна річ, що ці слова привела Бога в дику лють, і він покарав дитину. Після таких радикальних дій, дівчинка влаштувала справжній бунт. Для цього вона таємно пробралася в робочий кабінет, розіслала людям дату їх смерті, заблокувала комп’ютер і втекла з дому. Перебуваючи під враженням останніх подій, героїня вирішує зібрати Апостолів для того, щоб написати абсолютно Новий Завіт.

У цей самий час розгніваний тато побачив, що зробила дочка. Він відправитися на її пошуки. Але чи вийде у нього знайти її? Фільм Новітній заповіт (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Жако ван Дормель
В ролях: Бенуа Пульворд, Катрін Деньов, Франсуа Дамиенс, Іоланда Моро, Пили Груан, Лаура Верлинден, Серж Ларивье, Дідьє Де Нек, Марко Лоренціні, Ромен Желен