Безліч людей приймають певний порядок речей. Вони заробляють собі на життя, періодично вирушаючи на робоче місце, дотримують закони, за які передбачена кримінальна відповідальність. Бхоли Пунджабен діє зовсім за іншими принципами. Саме тому кримінальний авторитет, відбуває ув’язнення в суворій в’язниці Тихар. Однак злочинницю вдалося піти від терміну, оскільки шановний політик допоміг йому достроково покинути пенітенціарний заклад. Тепер дама повинна солідну суму своєму рятівнику.

Подібні борги прийнято віддавати, тому в якості помічників вирішено використовувати чотирьох нероб, готових на все заради вигоди. Чуча має дар бачити віщі сни, тому може допомогти в планування чергової акції, яка зробить її учасників нечувано багатими. Що може піти не так? Які реальні плани переслідує організатор правопорушення?

Поступово ситуація настільки заплутується, що розібратися в ній не зможе вже ніхто. Як вийти зі скрутного становища, не потрапивши при цьому за «грати»? Фільм Нероби повертаються (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Мрігхдіп ламба
В ролях: Пулкіт Самрат, Манжот Сингх, Алі Фазал, Вішакха Сингх, Варун Шарма, Прія Ананд