В одній Римській лікарні одного разу помирає жінка, вік якої становив 93 роки. Будучи емігранткою, що приїхала до Італії з Росії, вона перед моментом настання заповітної години розповідає внучці деяку важливу інформацію. Якщо бути точніше, то вона говорить, що за час існування нажила солідний стан. І тепер Ользі відомо те, що гроші її бабусі заховані десь на території Ленінграда. З її слів, знаходяться вони там «Під Левом». І все б нічого, але ця інформація доступна не тільки близькій родичці померлої бабусі, але і парочці санітарів. Антоніо і Джузеппе прекрасно обізнані. Та й інтерес у них, втім, не жартівливий. Але цим коло осіб не обмежується.

Про сховані гроші знають також лікар, один з тутешніх пацієнтів, а також сам представник мафії. Не бажаючи з кимось змагатися в пошуках скарбів, всі ці хлопці вирішують терміново відправитися в Ленінград, щоб роздобути бажане! Виліт відбудеться негайно. І вже на борту літака, куди всі вони зручно сідають, хлопці зустрічаються. Фільм Неймовірні пригоди італійців в Росії (1973) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Рейс, який доставить їх до Москви, підготував для них безліч сюрпризів, першим з яких є безпосередньо компанія один одного. А вже на території столиці їх стає на одного більше: приєднується гід, додає нових проблем.

Режисер: Ельдар Рязанов
В ролях: Андрій Миронов, Нінетто Даволі, Антонія Сантіллі, Ольга Аросєва, Лариса Віккел, Олександр Лук’янов, Аліг’єрі Носкезе, Тано Чимароза, Джіджі Баллиста, Євген Євстигнєєв