У центрі розповіді звичайна подружня пара Андреа і Софія. Вони завжди були ідеальною парою, і в їхньому житті все було налагоджено. Софія – хороша співачка, у неї є популярність, і кар’єра жінка стрімкими кроками йде вгору. Андреа ж у свою чергу блискучий нейрохірург. Він досліджує таємниці людського мозку, і проводить складні операції, за це отримує повагу від колег. Але незважаючи на успіхи в професійному житті, їх особистий простір терпить крах. Вони готуються до розлучення, але в цей час їх життя перевертається з ніг на голову.

Чоловік проводить свій черговий експеримент, і несподівано, змінюється тілом зі своєю дружиною. Тепер вони повністю помінялися особистостями, Андреа став ведучою, а Софія лікарем нейрохірургом. Ніхто з них не знає, як правильно користуватися своїми новими тілами, і ця ситуація призводить до низці забавних ситуацій. Фільм Не твоє тіло (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Герої домовляються пожити так якийсь час, поки Андреа не знайде те, в чому він допустив помилку. Жити не в своєму тілі не так-то просто, і вимагає певних зусиль. Можливо це перший крок до примирення пари?

Режисер: Симоне Годано
В ролях: Paola Calliari, Марта Гастіні, Андреа Бруски, Валеріо Епрі, Флавіо Резерв, Касія Смутняк, Франческа Агостини, Пьерфранческо Фавіно, Sebastian Dimulescu, Гаетано Бруно