Ірен навчається в звичайнісінькій школі. Однак у неї абсолютно не ладяться відносини з однокласниками. Причиною тому служить надмірна вага 16-річної дівчини. Ровесники безжально знущаються над життєлюбною бідолашною. Не дивно, що через регулярні образи і знущань головна героїня знаходиться в постійній депресії. Але одного разу вона дає собі слово виправити ситуацію, що склалася. Старшокласниця записується в гурток чирлідерш. З першого ж тренування вона змушена мужньо зносити всі глузування. Але в підсумку її ангельському терпінню приходить кінець. Ірен вирішує дати здачі двом самим злісним обидчицам.

Винуватицею конфлікту, що зав’язався, визнають головну героїню. Директор навчального закладу усуває її на два тижні від занять. Протягом цього часу дівчина повинна буде виконувати обов’язки доглядальниці в місцевому будинку пристарілих. Звичайно ж, така перспектива абсолютно не радує зневірену невдаху. Проте в перший же день на новому місці вона знайомиться з дуже приємними людьми. Фільм Не розмовляйте з Ірен (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

А незабаром їй в голову приходить божевільна на перший погляд ідея створити танцювальний ансамбль з тутешніх мешканців. Натхненна Ірен з ентузіазмом береться за справу.

Режисер: Пет Міллс
В ролях: Джина Девіс, Анастасія Філліпс, Скотт Томпсон, Авіва Монгілло, Райан Аллен, Алекс Стіл, Брюс Грей, Дебора Гровер, Елізабет Джинн ле Ру, Грейс Манро