Фільм Навчальний табір Санти (2016) дивитись онлайн в HD якості


Діти бувають неслухняними не тільки з шкідливості, а й тому, що хочуть виконання своїх бажань. Запрошуємо оцінити фентезійний фільм Навчальний табір Санти – кіно для всієї родини. Шість підлітків. Страйк ельфів. Тривожна звістка для мешканців Північного полюса і особисто Санта-Клауса. Він дізнався, що діти вийшли з-під батьківського контролю, не коряться дорослим. Але найнеприємніше полягає в тому, що вони напередодні Різдва накинулися на «підставного» Санту. Негідну поведінку хлопчиків і дівчаток не сподобалося в першу чергу ельфам, які трудяться, як бджілки.

Вони відмовилися працювати напередодні свята. Санта приймали важливе рішення: шістьох Неслухів відправляють в спеціальний табір, де вони пройдуть навчання під керівництвом ельфів. Останнім не так легко впорається з компанією хлопців, які не вірять в існування магії. Картина підійде всім, хто любить проводить час з рідними людьми… Діти бувають неслухняними не тільки з шкідливості, а й тому, що хочуть виконання своїх бажань. Запрошуємо оцінити фентезійний фільм Навчальний табір Санти – кіно для всієї родини. Шість підлітків. Страйк ельфів.

Тривожна звістка для мешканців Північного полюса і особисто Санта-Клауса . Він дізнався, що діти вийшли з-під батьківського контролю, не коряться дорослим. Фільм Навчальний табір Санти (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кен Файнберг
В ролях: Mary Martin Armstrong, Тім Бэран, Katherine Beckner, Трей Бест, Еріка Біерман, Сара Борн, Denver Buchanan, Морган Берч, Cameron Campbell, Ханна Селеста Уілкінсон