Досвідчений майор карного розшуку Хромов, що працює під прикриттям, нарешті виходить на слід особливо небезпечного злочинця на прізвисько Дракон, і все йде до завершальної спецоперації із затримання негідника. Але доля підносить йому несподіваний сюрприз, що обертається дивовижною метаморфозою. Спецоперація закінчується провалом, а наш герой, отримавши важке поранення, несподівано переселяється в тіло маленького хлопчика. Тепер він – карапуз, який навіть у цій ситуації вирішує не здаватися і продовжувати боротися зі злочинністю, попутно намагаючись відшукати вихід із становища.

Ось тільки малюк Ваня, в чиєму тілі опинився наш герой, виявляється сином того самого поліцейського-невдаху, який зірвав ретельно сплановану спецоперацію, з-за чого підстрелили нашого героя, а значить досвідченому оперативнику доводиться ввести в курс справи горе-татуся, а також переконати його тримати все в таємниці і продовжувати зображати щасливого батька сімейства. Фільм Напарник (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

А так як бажання довести справу до кінця і відправити Дракона за грати нікуди не зникло, наш герой, підключивши до цієї справи молодого татуся, починає розробляти новий план.

Режисер: Олександр Андрющенко
В ролях: Сергій Гармаш, Андрій Назимов, Ліза Арзамасова, Ксенія Лаврова-Глінка, Ян Цапник, Філіп Яицкий, Андрій Золотарьов, Сахат Дурсунов, Євген Коряковский, Юнчен Жуань