Продовження одного з самих популярних романтичних комедій всіх часів і народів, сюжет якої обертався навколо типовою грецької сім’ї з консервативними взлядами, з обережністю дивиться на змішування крові з іншими національностями, але, тим не менш, переступила через свої забобони з-за того, що улюблена всіма дочка по імені Тула вийшла заміж за Яна, греком не є. Через півтора десятка років у подружжя зовсім інші проблеми. Тепер вони самі є дорослими людьми, які у відповіді за майбутнє сім’ї та своїх дітей.

Їх дочка Періс, названа так на честь одного з найкрасивіших міст світу, виросла і стала підлітком з типовими проблемами перехідного віку, який Тула була в часи оригінального фільму. І остання, звичайно ж, допомагає дівчинці вирішити їх і наставити її на правильний шлях. Одним з найважливіших розпуттів для Періс є вибір університету.

Вона може або вступити на навчання в заклад неподалік від батьківського дому і залишитися в сім’ї, або виїхати далеко і знайти свободу і незалежність. Фільм Моє велике грецьке весілля 2 (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кірк Джонс
Актори: Ніа Вардалос, Джон Корбетт, Майкл Костянтин, Лейні Казан, Андреа Мартін, Джіа Карідес, Джої Фатон, Олена Кампуріс, Алекс Вулф, Луїс Менділор