Седрік Браун – щасливий батько аж сімох дітей. З-за трагічних обставин він втратив дружину. Так що тепер йому в гордій самоті доводиться виховувати своїх непосидючих дітлахів, в яких він душі не чає. Крім того, чоловік паралельно працює в похоронному агентстві, щоб прогодувати таку ораву голодних ротів. Природно, що спати головний герой лягає далеко за північ втомлений і вичавлений як лимон. У такій ситуації багатодітному таткові могла б допомогти няня. І Седрік вже не раз пробував такі варіанти. Проте все закінчувалося тим, що перелякані жінки просто втікали в жаху від сімох дітей, які просто-напросто відмовлялися слухати дорослу тітку.

Таким чином, чоловік встиг змінити вже цілих 17 нянь, які не витримали таких суворих умов праці. Але все змінюється, коли в будинку глави сімейства з’являється справжня чарівниця Макфі. Вона знає собі ціну і здатна впоратися з будь-якою проблемою. Сувора, але разом з тим справедлива Жінка швидко знаходить спільну мову зі своїми «підлеглими».

Вона відмінно розбирається в психології дітей, тому їй не складає труднощів втихомирити особливо завзятих і гіперактивних хлопців. Але чи зможе Макфі замінити їм рідну матір? Фільм Моя жахлива няня (2005) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кірк Джонс
В ролях: Емма Томпсон, Колін Ферт, Келлі Макдоналд, Томас Сенгстер, Еліза Беннетт, Дженніфер Рей Дэйкин, Рафаель Коулмен, Семюел Хонивуд, Холлі Гіббс, Хебе Барнс