Містер Штайн переступив солідний рубіж в 75 років. Після смерті своєї дружини, з якою він прожив довгі роки, чоловік впав в апатію і ніщо не приносить йому радості. Його родичі бачать це, але ніхто не знає, як допомогти нудьгуючому старому, який залишився один. Родичі постійно зайняті на роботі і пенсіонеру не можуть присвячувати багато вільного часу. Рішення знаходить дочку головного героя, яка дарує батькові комп’ютер. Так містер Штайн починає пізнавати величезний віртуальний світ. Оволодіти тонкощами використання комп’ютера йому допомагає наречений його внучки, який молодий і відмінно знає всі нюанси всесвітньої павутини.

Пенсіонер починає листування з молодою дівчиною на сайті знайомств. Проте він приховує свій справжній вік і змінює дані своєї анкети. Дівчина вражена приємним співрозмовником і захоплена його манерами і справжнім французьким почуттям гумору. Штайн впевнений, що все спілкування обмежиться листуванням і він ніколи не зустрінеться з молодою красунею. Однак ситуація виходить з-під контролю, коли дівчина починає наполягати на зустрічі в реальності.

Спритний пенсіонер не довго прибуває в розгубленості, він звертається за допомогою до молодого хлопця, який і навчив його користуватися інтернетом. Фільм Містер Штейн іде в онлайн (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Стефан Робелі
В ролях: Стефані де Креенкур, Анна Бедерке, Маша Меріль, Фанні Валетт, Гюстав Керверн, Яніс Леспере, Філіп Шейн, Стефан Біссо, П’єр Рішар, П’єр Ківітт