Фільм Містер Бін на відпочинку (2007) дивитись онлайн в HD якості


Головному героєві кінострічки дуже сильно пощастило, адже за щасливим нагоди він виграв поїздку до Канн. А також йому дісталася камера і невелика сума грошей на витрати. Містер Бін не міг повірити в таке щастя, але відразу ж вирушила купувати валізу, потім почав збирати речі і відправився в дорогу. Тільки, як завжди, з самого початку своєї подорожі чоловік починає потрапляти в самі забавні ситуації, адже інакше він просто жити не може. З самого початку він розлив кави на ноутбук належав одному з сплячих пасажирів, потім автомат зажував його краватку, куплений квиток на автобус полетів через сильний вітер.

Потім містер Бін виявляється на екзотичному обіді і починає танцювати на вулиці, саме це з ним відбувалося в той момент, коли герой з великим нетерпінням прагнув дістатися до узбережжя. Здавалося б у нього існує певна традиція результатом якої стає зіпсована життя деяким оточуючим його людям. Але іноді бувають і такі випадки, коли Бін і допомагає людям і це велика рідкість.

Наприклад, на його шляху трапився маленький хлопчик на ім’я Степан і він втратив свого батька, а ось Сабін може позбутися своєї кар’єри актриси і їм Бін обов’язково допоможе. Фільм Містер Бін на відпочинку (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Стів Бенделак
Актори: Роуен Аткінсон, Стів Пембертон, Лілі Аткінсон, Престон Найман, Емма де Коне, Стефан Дебак, Віллем Дефо, Жан Рошфор, Карел Роден, Макс Болдрі, Еммануель Косса, Ентоні Морабіто