Хто з нас не мріяв одного разу вийти на вулицю і наштовхнутися на сумку з величезною купою грошей, на які можна купити все, що побажаєш? У фільмі «Мільйон на Різдво» (Christmas in Wonderland) так і сталося. Якраз напередодні свята родині Саундерс довелося перебратися з Лос-Анджелеса в інше місто. Тут у них поки немає ні друзів, ні грошей, а отже, і святкового настрою. До того ж, мама Брайана і Мері змушена чекати свій літак в аеропорту, і батька сімейства доводиться взяти всі турботи з придбання різдвяних подарунків на себе. І ось раптово брат і сестра виявляють сумку, в якій лежить цілий мільйон! Але якби все було так просто – за цим мільйоном активно полюють злодюжки…

А тут ще їх мама «застряє» в аеропорту через відкладеного рейсу і різдвяний шопінг падає на плечі тата і дітей… І раптом 12-річний Брайан і 6-річна Мері знаходять сумку з мільйоном доларів! Життя налагоджується? Як би не так! За ними починають полювати двоє злодюжок, навмисних повернути награбовані гроші.

Вони не зупиняться ні перед чим в битком набитому покупцями магазині. Двоє дітей. Величезний магазин. І мільйон в кишені. Що може піти не так? Фільм Мільйон на Різдво (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джеймс Орр
Актори: Меттью Найт, Кріс Кеттен, Камерон Брайт, Престон Лесі, Емі Шлагель, Зої Шлагель, Кармен Електра