Є різні категорії людей. Деякі впадають в депресію, коли доля їм надає проблеми. Інша ж — прагне подолати всі труднощі, і вийти з кризи з високо піднятою головою. Головний герой кінострічки «Мій супутник» відноситься до другої категорії людей. У житті Онура трапилися неприємності. Чоловік позбувся роботи. Такі зміни трапилися в його житті напередодні великого мусульманського свята. А для громадянина Туреччини національні традиції дуже важливі. Тому він приймає рішення не змінювати своїх планів не залежно від нових обставин. Молода людина деякий час зустрічається з прекрасною дівчиною.

Ще до того, як хлопець втратив роботу, він домовився з коханою поїхати в гості до її батьків. Тому неприємності не могли перешкодити їм відмовитися від поїздки. Дорога чекає далека, адже родичі нареченої живуть в іншому місті. Веселий і завзятий характер героя задав тон подорожі. Але навіть молода людина не міг здогадатися чим закінчиться ця авантюра. Фільм Мій супутник (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Адже хлопець має намір не тільки з’їздити в гості, а й повернути свою роботу. Так чим же закінчиться ця історія, адже з собою в поїздку хлопчина взяв нового друга, який теж виявився веселуном, і Шефера.

Режисер: Бедран Красива
В ролях: Емре кінай, Еда Едже, Asli Bekiroglu, Bahar Sahin, Ібрагім Бююкак, Огузхан коч