Антиквар Франсуа (Даніель Отей) занадто захоплений своїм бізнесом. Він егоцентричний, зарозумілий і самотній. Навіть на похоронах далекого родича в його голові немає ніяких інших думок, крім підрахунків раритетів у вдови померлого. Правда, Франсуа зауважує, що проводити покійного в останню путь прийшли тільки родичі і він за все своє життя так і не придбав друзів. Своїми роздумами з приводу таких самотніх і сумних похорону Франсуа ділиться зі своїми колегами-антикварами. Катрін (Жюлі Гайе), бізнес-партнер Франсуа, з упевненістю заявляє, що на похорон самого Франсуа крім родичів ніхто не прийде, оскільки Франсуа вже давно розучився помічати біля себе людей, його цікавить тільки антикваріат.

Але Франсуа вперто заявляє, що у нього є друзі. Тоді Катрін пропонує йому парі: протягом десяти днів надати колегам хоча б одного свого друга. Якщо йому це вдасться, то Катрін допоможе придбати йому антикварну грецьку вазу, на яку Франсуа давно поклав око.

Франсуа починає гарячкові пошуки друга серед своїх колег, колишніх однокласників, звертається до випадкових перехожих і навіть студіює книгу «як завести друзів». Фільм Мій найкращий друг (2006) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Патріс Леконт
В ролях: Даніель Отой, Дені Бун, Жюлі Гайе, Жюлі Дюран, Жак Мату, Марі Пійе, Елізабет Буржін, Анрі Гарсен, Жак Спіссер, Філіп дю Жанеран