У дрібного торговця наркотиками Девіда Кларка є залізний принцип, він не продає отруту неповнолітнім підліткам. Вважаючи себе справжньою людинолюбом, що піклується про майбутнє покоління, хлопець «штовхає дурь» виключно дорослим людям, які бажають розслабитися після важкого дня, і нудьгуючим домогосподаркам, які мріють хоч якось урізноманітнити дозвілля. Одного разу він потрапив в страшну халепу. Банда зловмисників пограбувала його, вкравши дорогоцінний товар. Тепер горе-наркодилеру належить терміново повернути гроші своєму постачальнику Бреду. Зробити це виявилося досить складним підприємством, адже всі гроші хлопець тут же спускав.

Бред, увійшовши в положення, повідав про зустрічну пропозицію. Девід повинен відправитися в Мексику і доставити велику партію героїну. Таким чином, він отримає індульгенцію за колишні промахи. Чоловік, природно, погодився. Поодинці перевезти наркотики через кордон дуже ризиковано, тому він вирішив залучити своє улюблене «сімейство», спонтанно зібране з сусідів.

У «дружини» він взяв легковажну стриптизерку Роуз, а «дітками» призначив реальну відірву Кейсі і юного ботаніка Кенні. Подорож чекає просто чадним. Фільм Ми – Миллеры (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Роусон Маршалл Тербер
В ролях: Дженніфер Еністон, Джейсон Судейкіс, Емма Робертс, Уілл Поултер, Ед Хелмс, Нік Офферман, Кетрін Хан, Моллі К. Куїнн, Томер Сисле, Меттью Уиллиг