Шериф Кліфф Робертсон був сміливою людиною. Чоловік неодноразово брав участь у затриманні небезпечних злочинців, при цьому ризикуючи власним життям. Він розумів, що його робота важлива для суспільства, тому прагнув виконувати її максимально якісно. У підпорядкуванні головного героя були офіцер Рональд Петерсон і Мінерва Моррісон. Вони були набагато молодші шерифа, але, незважаючи на дану обставину, також вдало справлялися з поставленими завданнями. Але одного разу у ввіреному Клиффу Робертсону містечку почали відбуватися якісь незрозумілі події. Тут по радіо грала одна і та ж пісня, а домашні тварини норовили сховатися в лісі.

Несподівано головні герої, прямо під час чергування, дізнаються про випадки канібалізму, що сильно їх шокує. А через деякий час вони зустрічають на вулиці ожилого мерця, який бродить в пошуках їжі. Чоловіки і їх напарниця були збентежені таким поворотом подій, оскільки вони були скептиками. Робертсоном і його підлеглим було нелегко повірити в те, що на землі стався справжній зомбі-апокаліпсис.

Але, схоже, це було саме так, і тепер героям необхідно було битися з ходячими мерцями, що зробити було нелегко. Фільм Мертві не вмирають (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джим Джармуш
В ролях: Адам Драйвер, Селена Гомес, Білл Мюррей, Стів Бушемі, Алісса Марія Апп, Карл Арчилези, Моніка Ейрс, Хлоя Севіньї, Тільда Суінтон