Брайан дуже спритний хлопець, який завжди намагався вести чесний спосіб життя. Робити йому це було вкрай складно, адже його батьки були причетні до створення наркосиндикату. І незважаючи на їх вплив, хлопець намагався зробити все, щоб не порушувати закон. Правда у нього це виходить дуже погано через те, що батьки постійно змушують його брати участь в сімейному бізнесі. І останній його обов’язком було вирушити назустріч, де він повинен буде домовитися з новим оптовиком. Якщо відносини з цією людиною налагодяться, то його сім’я отримає величезний прибуток і тому батько дуже розраховував на те, що синові вдасться все-таки провести благотворно переговори.

Але приїжджаючи у велике місто, хлопець там зустрічає симпатичну дівчину, в яку закохується. Він забув про те, навіщо він насправді приїхав сюди і кидає всі свої сили на те, щоб привернути її увагу. Тільки ось далі його чекає безліч дуже небезпечних і курйозних ситуацій, які невідомо до чого ще приведуть. Фільм Мені подобається, але мені страшно (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чи зможе хлопець виконати доручення і при цьому завоювати увагу красуні або ж йому доведеться вибирати між любов’ю і боргом перед батьками? Та й що для нього в кінцевому підсумку виявиться важливіше?

Режисер: Бето Гомес
В ролях: Хоакін Косіо, Марлене Фавела, Алехандро Спейцер, Лісетт Морелос, Ектор Котсіфакіс, Minnie West, Каміла Сельсер, Ренато Лопес, пальма Крус, Сильверио Паласіос