Марі-Франсін-немолода жінка, в житті якої все йде своєю чергою. Вона працює на престижній посаді у великій фірмі. З чоловіком ж головній героїні вдається підтримувати ідеальні відносини. Але в одну мить колишньому способу життя настає кінець, коли вона дізнається про зраду свого чоловіка. І тепер він бажає розлучитися зі своєю дружиною, віддавши перевагу їй значно молодшу і красиву дівчину. Марі-Франсін з гідністю переносить цей удар долі. Однак на цьому її проблеми не закінчуються. Незабаром жінка дізнається про те, що її збираються звільнити з роботи. Керівництву компанії просто не потрібні вікові співробітники.

Головна героїня змушена з’їхати з орендованої площі, яку не в змозі оплачувати. Так вона виявляється фактично на вулиці без гроша в кишені. За допомогою Марі-Франсін може звернутися лише до своїм старим батькам. Вона повертається в будинок, де провела все своє дитинство і юність. Виснажена жінка ніяк не може повернутися до звичного способу життя. Вона страждає від депресії і невпевненості в своїх силах. Фільм Марі-Франсін (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Природно, що ця погана ситуація з дочкою серйозно турбує її батьків. І вони всіляко намагаються розворушити головну героїню, яка впала духом, яка вже поставила на собі хрест.

Режисер: Валері Лемерсье
Актори: Валері Лемерсье, Патрік ТИМС, Надеж Боссон-Діану, Філіп Лоденбаш, Ксав’єр Леметр, Дені Подалідес, Філіп Вії, Елен Венсан