Фільм розповідає, як Джоселін, цинічний бос бренду спортивного взуття в повному розквіті сил, самотній і лицемірний брехун, опиняється в пастці ще одного брехні. Одного разу, після похорону матері, він приїжджає до неї додому, щоб оглянути його. Але несподівано увійшла сусідка бачить чоловіка в інвалідному колесі. Дівчина відразу представляється і пропонує свої послуги доглядальниці. Бізнесмен вирішує підіграти дівчині, в надії укласти її в ліжко. Однак доглядальниця має інші плани, і незабаром знайомить його зі своєю сестрою, яка так само перебувати в інвалідному візку. Чоловікові нічого не залишається, як продовжити грати свою роль.

Згодом, Джоселін знаходить Флоранс досить цікавою співрозмовницею, та й як жінка привабливою. Ось тільки як тепер зізнатися в своєму обмані, Джоселін ніяк не придумає. Адже знаючи характер Флоранс, можна серйозно влипнути. Тим часом дівчина всіляко шукає спілкування з ловеласом і навіть відвідує його на роботі, де застає в незручній ситуації, що вказує всім, те, що він не інвалід. Але хитра гра героя дозволяє розвіяти ці думки.

Час йде, хлопець починає закохуватися в Флоранс, і вирішується відкрити правду дівчині, в надії, що Флоранс його не відкине. Фільм Мачо на колесах (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Франк Дюбоськ
В ролях: Франк Дюбоськ, Олександра Ламі, Ельза Зільберштейн, Лоран Бато, Жерар Дармон, Каролін Англад